özel havuzlu müstakil tatil villaları

ortak havuzlu tatil evleri

muhafazakarlar için tatil villası

ekonomik ve ucuz tatil villası

lüks tatil villası

kalabalık aile için tatil villası

denize yakın tatil villası

şehir merkezinde villa

doğa severler için tatil villası

 

villa tatilcileri için çok önemli bilgi

villa tatili nedir?

basında villa tatili

kalkan hakkında

kalkan çevresi

kalkan resimleri

resmi ve dini bayram tatil günleri

 

yıllık kiraya verilen villalar

 

satılık villalar

satılık arsalar

ocak mimarlık ve inşaat

 

istek ve öneri formu

villa kiralama prosedürü

 

Akdeniz'de deniz manzaralı arsa

 
 

                 Muhafazakarlar için özel havuzlu villalar
  Son yıllarda "özel havuzlu tatil villa turizminin", "tatil köyü ve otel turizmine" alternatif olarak Akdeniz'de gelişmesi ve çok popüler olmasıyla kendi vatandaşlarımızdan da rağbet görmeye başlamıştır. Özellikle bu tatil türü, tatil konusunda seçeneklerinin çok az olduğu bilinen muhafazakar, tesettürlü ailelerce çok daha fazla benimsendi. Daha ziyade belirli sayıdaki kapalı otellerde tatil olanağı bulabilen ve İslami yaşam tarzını benimseyen ve yaşayan vatandaşlarımızın bu tatil türüne rağbeti başta Kalkan olmak üzere Akdeniz bölgesindeki yatırımcıları da harekete geçirdi. Özellikle son iki senedir mutaassıp ailelerin dışarıdan ve komşu villalardan görünmeden, rahatlıkla havuzuna girebileceği, havuz terasında güneşlenebileceği dışarıya ve komşu villa görüş hattına kapalı özel havuzlu müstakil villa projeleri çizdirilerek inşa edilmeye başlandı.
  Bizde elimizde sayısı az da olsa bu özelliklere sahip eski ve yeni bir kaç villayı muhafazakar vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına sunuyoruz. Aşağıdaki villalar, muhafazakar ailelerin isteklerine cevap verebilecek seviyede olan portföyümüzdeki villalardır.              

Ocak Villa ve Apart Kiralama Servisi
Menteşe Mah. Şehitler Cad. Garipoğlu İş Merkezi No:35/B Kat:1
Kalkan 07960 Antalya / Turkey
Tel -- 02428442301 Gsm -- 05324343115

ferdaocak@gmail.com
 

Villa White Cloud 4 yatak odalı, 8 kişilik özel havuzlu, jakuzili, lüks villa. Tesettürlü, muhafazakar ve İslami geleneklere göre yaşayan vatandaşlarımız için portföyümüzdeki en uygun villa. Havuz terasındaki yüksek pergoladan yere kadar inen branda perdeler sayesinde, villanın sağ tarafındaki yol ve önündeki yoldan, havuzun görünüşü tamamen kapanmakta hemde terasın önemli kısmı yakıcı güneşten korunmakta ve bu sayede gölgelenmektedir.
Bu gölgeli ve dışarıya kapalı teras alanı deniz manzarasına tamamen açık olduğu için son derece zevkli ve mutassıp aileler için çok uygundur.
                

 
Villa Akça 3 yatak odalı, 6 kişilik, özel havuzlu villa. Bulunduğu konum dolayısıyla villanın havuz terası, dışarının ve komşu villaların görüş açısı içinde değildir. Villa, Kalkan merkezine ve körfezine baktığı noktadan dolayı çok güzel bir manzaraya sahiptir.
Sahip olduğu bu kapalı havuz terası ve villanın baktığı süper deniz manzarası dolayısıyla muhafazakar ailelere sunduğumuz villalardan biridir.

                  

 

Bodamya Apart Villa (Orman evi) Son yıllarda artan popülaritesi ve yapılan villa ve apartlarıyla bağlı olduğu Kalkan beldesine neredeyse rakip olacak olan İslamlar Köyündedir, Kalkan'a tepeden bakan, yeşillikler ve ağaçlar içinde bir noktada yerleştirilmiş olan 5 ayrı girişli apart ve bunlara ait olan büyük bir havuz ve büyük bir bahçeden ibaret hoş bir doğa villasıdır. Her apartda, açık mutfağı olan güzel bir salon ve iki kişilik yatağa sahip bir yatak odası vardır. Her bir apartda 3 en fazla 4 kişi kalabilir. Dolayısıyla 15 en fazla 20 kişi kalabileceği için portföyümüzdeki en kalabalık aile alan villamızdır.
                   
 

Villa Patara 2012 Mayısında yeni bitirilmiş ve turizme yeni açılmış olan mükemmel bir villa. Kalkan'ın yan tarafındaki sakin bir mahallededir. Kalkan Körfezine değil, Patara tarafındaki denize ve ormana bakan 5 suit yatak odalı, büyük havuzu (9m x 4m) komşu binalar ile dışarısına kapalı dolayısıyla yabancılar tarafından gözükmediği için muhafazakar ve kapalı ailelere son derece uygun çok lüks bir villa.
           
 

Villa Lapaz Villa Lapaz, Kalkan'a 7 km uzaklıkta bağcılığın çok gelişmiş olduğu ve yemyeşil bir köy olan Üzümlü'dedir(Margaz). Toplam 5 yatak odası ve 9 kişilik yataklı olan villa bu sene yeni eklenen ve dışarıdan gözükmeyen 8.5 mx 4.5 m büyük havuzuyla kapalı muhafazakar aileler için portföyümüzdeki en ideal villalardan birisidir. Yemyeşil bir alan içerisinde gerçek bir bağ evi olan Villa Lapaz'dan isterseniz arabanız ile sadece10 dakika içerisinde Kalkan ya da Patara'daki plajlara ulaşabilirsiniz.
           
     

 

Villa Sera Villa Sera, Kalkan'a 7 km uzaklıkta bağcılığın çok gelişmiş olduğu ve yemyeşil bir köy olan Üzümlü'dedir(Margaz). Toplam 3 yatak odası ve 7 kişilik yataklı olan villa kalabalık aileler için gerekirse alttaki boş olan 2 yatak odalı katta servise açılarak 11 kişiye kadar hizmet edebilecek bir konumdadır. Villa Sera diğer villalara uzakta olduğu için havuz alanı dışarıdan ve komşulardan gözükmemektedir. Dolayısıyla villamız tesettürlü, kapalı ve muhafazakar aileler için son derece uygundur. Villa hem büyük bir bahçeye sahip hem de 40 m2'lik  büyük bir havuza (8m x 5m) sahiptir. Ayrıca villa bir ev de olması gereken her türlü eşyaya sahiptir.
 

TATİL VİLLA VE EV KİRALAMA SERVİSİ

       türkçe             
    
english
    
tüm kiralık tatil villa ve evleri
     
 

     Kalkan hakkında
    Kalkan çevresi

     Kalkan resimleri
       istek ve öneri formu
     senelik kiraya verilen villalar

       villa kiralama prosedürü
       villa tatili nedir?
       basında villa tatili

 

       satılık villalar
     satılık arsalar