27 sene önce kurulan şirketimiz, 13 senedir web sitemizle yerli ve yabancı tatilcilere tatil villaları, yazlıkları ile ev ve apart kiralama hizmeti vermektedir. Sitemiz Türkiye'de, bu konsepteki turizme hizmet vermek için kurulan ilk sitelerden biridir. Otel turizminin alternatifi olarak başlayan tatil villa, yazlık, ev ve apart turizminin Türkiye'deki potansiyeli her sene biraz daha genişlemekte ve gelişmektedir. Portföyümüzdeki villa ve yazlıklara getirdiğimiz yerli ve yabancı tatilcilerle bu gelişmede önemli bir payımız olduğu için haklı bir gurur taşımaktayız. 
Google teknolojisine uygun olarak yenilediğimiz yeni sitemizle; kiralık villada veya yazlıkta tatil yapmak isteyen tatilcilere istedikleri seçeneklerle, istediği villa veya yazlığı çok daha kolay bulup, daha rahat rezervasyon yapmasını sağlayacağını düşünüyoruz. Estetik olarak da güzelleşen yeni sitemizde ev ve villaların fotoğraflarını çok daha büyük olarak görebileceksiniz. Yeni sitemizin karmaşık olmamasına, ziyaretçilerin kafasını karıştırmadan istedikleri şeye çabuk ulaşmasını hedefledik. Fakat yine de sevgili ziyaretçilerimizin sitede gördükleri aksaklıkları veya eksikleri bize bildirmeleri halinde çok mutlu oluruz.
Bu arada; son 3 yılda web site yoluyla tatil villa, yazlık ev ve apart kiralayan şirketler çığ gibi çoğaldı. Bu web sitelerin sahibi firma ve şahısların çok büyük çoğunluğu İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde olup, tatil yerlerine uzak olduğu için kiraya verdikleri evler hakkında günlük bilgilerden çok uzaktalar. Bizim firma olarak en büyük avantajımız ise villa kiralama turizminin merkezi olan Kalkan'da bulunmamız, Kaş, Fethiye ve diğerlerine yakınlığımız dolayısıyla kiraya verdiğimiz villa ve apartlar hakkında günlük bilgiye sahip olmamız ve villada konaklayan kiracıların her türlü sorununa anında çözüm bulup, cevap verebilmemizdir. Villa ve evleri tanımamız ve onlara yakın olmamız bize her an onları kontrol etme olanağı verdiği için, ziyaretçilerimiz gelmeden önce de ev sahibine eğer varsa eksikleri tamamlatmamızı sağlamaktadır. Bütün bunlar ziyaretçilerimizin daha iyi bir tatil yapabilme yolunda kullandığımız yılların bize kattığı deneyimin ürünüdür.