Kalkan, Kaş ve Fethiye başta olmak üzere Akdeniz'in batısında kalan bu bölgeler ve bunların yakın çevresindeki lokasyonlarda tatil villası ve apart kiralama organizasyonu yapmaktayız. Otel ve tatil Köyü tatiline konsept bir tatil türü olarak gelişen bu tatil şekline, daha ziyade aileler ile tatillerini daha özel olarak geçirmek isteyen gruplar itibar etmekteler.
Yaklaşık 15 senedir bu işi yapmaktayız. Villa kiralama organizasyonları, adı büyük tatil şirketlerinden ziyade bölgede ofisleri olan yerel firmalar ve yine oralarda ikamet eden  insanlar tarafından, web site tanıtımı ile yapılmaktadır. Bunun da en büyük sebebi, her villa ve apartın genellikle ayrı insanlara ait olması, bu villa ve apart sahibi insanların çoğunun otel sahipleri gibi turizmci olmamalarından kaynaklanmaktadır. Yani villa kiralama organizasyonu yapan firma ve kişilerin aynı bölgede yaşaması ve villa sahiplerini tanıması onların en büyük avantajıdır. Bu avantaj villa tatiline gelen ziyaretçiye de yansımaktadır. Onun için özellikle tatilcilerin dikkat etmesi gereken şeyleri şöyle sıralayabiliriz.
1. Güvenlik için, kiralama işini yapan firmanın senelerdir aralıksız çalışan bir web siteleri olması. 
2. Herhangi bir eksiklik veya çıkmazda başvuru kolaylığı için de firmanın kiralanan villa yada apartın bölgesi  ya da yakınında iştigal etmesi.
Birinci maddede yazılan gibi yaklaşık 15 senedir wwww.kiraliktatilvilla.com adıyla internet dünyasında yerimiz var ve villa kiralama işini yapıyoruz. 
İkinci maddede yazılan gibi Kalkan ve Fethiye bölgelerinde çalışıyor ve yaşıyoruz. Bu bize villa sahiplarini tanıma ve herhangi bir müşteri sıkıntısında derhal onlarla irtibata geçerek sıkıntıyı ortadan kaldırma avantajını kazandırmaktadır. 

Fotoğraflar